Yurtdışı Eğitim Merkezi

Yurtdışı Eğitim Merkezi

Anadolu Yurtdışı Eğitim Merkezi

Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak Türkiye’nin en saygın ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Anadolu Yurtdışı EğitimDanışmanlığı yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, en doğru tercihi yapmalarını sağlamaktadır.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. olarak yurtdışı eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile binlerce öğrencinin Makedonya’da  üniversite  eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Türkiye’deki ön kayıt, belge toplama, tercüme  ve danışmanlık işlemlerini yürüten  yetkili yurtdışı eğitim merkezi’dir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı otobüs uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici marka olmak olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Firmamız yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır.!

Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur. Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

Şirket kuruluşumuzun 14. yılından gurur duyarız.

Şirketimizin kuruluşu Türkiye ticaret sicili  gazetesinde yayınlanan 19.07.2000 tarihinde resmen kurulmuştur,

Yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.

Eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında hızlı , kaliteli dürüst hizmetlerimizle öncü ve yönlendirici marka olmak.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Merkezi

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti. Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye  ve ABD,olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001:2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikası sahibidir.

www.ayed.com.tr

Kategori: Haberler.